Możesz pojechać na darmową wycieczkę. Tylko się zgłoś
Jeżeli lubisz wypady, kochasz przyrodę i przygodę, jesteś ciekawy poznawania nowych, niezwykłych miejsc i ich historii, zapraszamy na imprezę pn. REGIONALBUS.
2017-09-20, 21:18

Przekonasz się, że nie trzeba wybierać się daleko, żeby odwiedzić ciekawe miejsca. Zapraszamy do poznawania uroków terenów działania Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej!

Możesz pojechać na darmową wycieczkę

– W planach mamy krótki objazd po Sławnie, zwiedzanie Galerii Rybackiej w Jezierzanach, pocysterskiego kościoła pw. św. Stanisława Kostki z XIV w. w Cisowie, odwiedzimy jedną z większych lądowych farm wiatrowych w Polsce, przejdziemy się korytarzami Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie poznając jego historię i dotrzemy do Parku Edukacji i Rozrywki Leonardia w Krupach przy kiełbasce z ogniska – mówi Monika Gębczyńska z Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku.

Termin: 24 września 2017 r.

Więcej informacji: 10minut.tv - Wiadomości Słupsk

KONTAKT / AUTOR
Marcin Wójcik
TECHNET MEDIA Marcin Wójcik
+48 603-344-390
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.