Wielka wyprzedaż garażowa
Fani wyjątkowych okazji i unikatowych przedmiotów mogą już odliczać dni do kolejnej Kobylnickiej Garażówki.
2017-09-11, 23:08

Na kilkudziesięciu stoiskach znów możemy spodziewać się wyjątkowych przedmiotów, które będą czekać na nowych właścicieli. Jubileuszowa edycja wydarzenia przebiegać będzie pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu”.

Jubileuszowa edycja imprezy przebiegać będzie pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu”. Wybór nie jest przypadkowy. W trakcie tej edycji Kobylnickiej Garażówki chcemy wspólnie ze sklepem „ABC Kominki” dać odwiedzającym szansę do zdobycia wiedzy na temat sposobów prawidłowego ogrzewania naszych domów i mieszkań.

Dlatego w niedzielę, 17 września, wszyscy, którzy wybiorą się na Garażówkę, na placu przy Zespole Szkół Samorządowych, będą mogli odwiedzić specjalne stoiska, w których eksperci wyjaśnią kwestie dotyczące ekologicznych metod ogrzewania, wykorzystywanych produktów, urządzeń i kosztów związanych z ich instalacją.

Zasady zapisów oraz dodatkowe atrakcje w naszym artykule na stronie: 10minut.tv - Wiadomości Słupsk

KONTAKT / AUTOR
Marcin Wójcik
TECHNET MEDIA Marcin Wójcik
+48 603-344-390
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.