Wywiad z Noelem Fitzpatrickiem
Profesor Noel Fitzpatrick prowadzi emitowany w stacji Polsat Viasat Nature program “Supervet”. Ten wyjątkowy serial dokumentalny śledzi pracę pionierskiej kliniki weterynaryjnej, gdzie „bioniczny weterynarz” Noel Fitzpatrick i jego 100-osobowy silny zespół leczą najtrudniejsze przypadki chorych zwierząt za pomocą najnowocześniejszych metod, takich jak wszczepianie futurystycznych bionicznych kończyn.
2017-04-02, 12:22

Noel Fitzpatrick

Noel Fitzpatrick jest weterynarzem rodem z filmów science fiction. Używając nowoczesnych implantów, rekonstruuje kończyny chorych zwierząt. Bardzo często wizyta w klinice jest dla nich ostatnią szansą na normalne życie.

Zobacz prawdziwą pracę – wzloty i upadki – w praktyce weterynaryjnej oraz lekarzy, którzy na co dzień wykazują się niesamowitą siłą bezwarunkowej miłości ludzi do zwierząt.

Klinika Fitzpatrick Refferals, to miejsce, gdzie przekracza się granice zwykłej weterynarii i dotychczasowych ludzkich możliwości i pozwala się zwierzętom odzyskać normalne, bezbolesne funkcjonowanie i dawną jakość życia. Dwieście nowych przypadków co miesiąc: od królików z połamanymi łapkami, przez psy cierpiące na nowotwory i francuskie buldogi uczące się chodzić na nowo po psa, który otrzymał nowe łapy zbudowane z metalowych części – ta seria jest pełna najbardziej niezwykłych przypadków weterynaryjnych i szczęśliwych właścicieli zwierzaków, którym podarowano nadzieję.

Super weterynarz Noel Fitzpatrick wprowadza opiekę nad zwierzętami i ratowanie ich życia na zupełnie inny, nowy poziom i wzrusza do łez, dając pupilom drugą szansę.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu

KONTAKT / AUTOR
Marcin Wójcik
TECHNET MEDIA Marcin Wójcik
+48 603-344-390
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.