TECHNET MEDIA TELECOM Partnerem Platinum NFON
TECHNET MEDIA TELECOM jest Partnerem Platinum NFON w zakresie dostarczania rozwiązań telefonii biznesowej w chmurze.
2016-08-09, 22:11

NFON proponuje rozwiązanie telefoniczne dostosowane do Państwa potrzeb. Można zadzwonić do oddziału swojej firmy jednym kliknięciem myszki, w każdym miejscu móc odbierać połączenia na swój numer służbowy. Nie ma potrzeby inwestowania w sprzęt instalowany w biurze ani podpisywania długich i kosztownych kontraktów serwisowych. NFON zwiększy wydajność do 75% i zmniejszy koszty do 50%.

NFON to europejski (i polski) operator telefonii biznesowej w chmurze.

  • NFON AG Niemcy założony w 2007
  • NFON GmbH Austria założony w 2009
  • Ponad 10,000 firm-klientów
  • Szeroka obecność w Europie
  • Światowy zasięg
  • 150 pracowników
  • Podwojone centra danych dużej wydajności w Niemczech
  • Jedyny dostawca skalowalnego rozwiązania telefonicznego w chmurze dla biznesów od 2 do 249 000 pracowników!
  • NFON to jedyny operator w Polsce oferujący jednolite usługi firmom posiadającym oddziały w całej Europie.

Nigdy więcej lokalnych systemów telefonicznych. Nigdy więcej długoterminowych umów serwisowych. Płać tylko dla numery, których rzeczywiście używasz. To właśnie NFON Cloud Telephone System. To jest proste: wszystko, czego potrzebujesz to dobre łącze internetowe, które spełnia podstawowe warunki. Wystarczy podłączyć urządzenia zaaprobowane przez NFON i gotowe. Ponad 150 funkcjonalności systemu telefonicznego wysokiej klasy staje się natychmiast dostępnych.

TECHNET-MEDIA-NFON-platinum-partner
Poznaj NFON

KONTAKT / AUTOR
Marcin Wójcik
TECHNET MEDIA Marcin Wójcik
+48 603-344-390
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.